הבוידם במילאנו

"הבוידם" במילאנו הוא כרגע המקום החדש שאני נותנת לו ייעוץ קולינארי ומשמשת כשפית המקום בחודשיים הקרובים, אחרי כמעט חודש ימים פה בעיר האופנה, הגיע הזמן לספר קצת על הבוידם..
אני וטלאור התחלנו לדבר ליפני כמה חודשים, כשאני בארץ והוא פה במילאנו.
הרעיון שלו הקסים אותי וכך התחלנו במסע יחד.
אני בכוונה כותבת עכשיו, מנקודת הזמן שעוד הכל פתוח ושום דבר לא סגור וסופי, כי תמיד דברים נראים אחרת במהלך החוויה עצמה ומשתנים מנקודת הסיום.
הבוידם הוא חלל מודרני ומקסים במרכז מילאנו, שמגיש אוכל רחוב תל אביבי כביסטרו עם חומרי גלם ברמה גבוהה. זה מקום חברתי, דינאמי ולא מחייב עם מטבח שלי ונגיעות אישיות שמבוססים על חומרי גלם איכותיים, ביו דינאמיים, טריים ובריאותיים. כל התפריט צימחוני ומשתנה.
לצד המטבח יוצעו למכירה גם בגדי מעצבים ישראלים ולא רק! בעצם הכל מוצע למכירה: הצלחות השונות, הכלים, הריהוט שטלאור ומורן, אשתו, יחד, אספו וליקטו לבוידם שלהם.
מעבר לכך, זהו מקום ייחודי, אסטטי, צעיר ודינאמי שמשלב בין אוכל לאופנה, בין תרבות האוכל רחוב לביסטרו, בין ישראל וים תיכון לאיטליה. בין תקופות שונות בזמן. וכמובן בין אנשים.
את התפריט בניתי כך שאת האוכל הישראלי, אוכל רחוב שאנחנו פוגשים ביום יום, אני אגיש כמנה מצולחתת בביסטרו מעודן. המנות כמו פלאפל, קציצות קרישה ואפילו סביח, יוכנו על טהרת המטבח הבריא ובמקום טיגון הכל יהיה אפוי. בנוסף זהו מטבח צמחוני, עם הרבה מאפים וחומרי גלם איכותיים.
מרגש להביא את המטבח הישראלי- ים תיכוני כאן ללב מילאנו. השילוב בין המרכיבים השונים שמגדירים את המקום הולידו תפריט מרגש, מגוון ומעניין שמציג באופן שלו את ישראל של היום בתוך תפאורה ועיצוב של פעם.
מעניין אותי איך מהיום ובעוד חודש הבוידם יראה ויהיה.. כרגע זאת נקודת פתיחה מעניינת ומרגשת של התחלה חדשה :) ב ה צ ל ח ה

בוידם מילאנו

#ייעוץקולינארי #עבודהבמילאנו #מילאנו #שףפרטי #אירועיבוטיקבחול #אירועיבוטיק #הקמתמסעדה

פוסט חדש